KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17526715

nr 1752 6715

Imants Sinka (1915-1993). Signerad, fjällandskap. Olja på pannå, 26x33, yttermått inklusive ram, 34x42 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 12 januari 2026
kl 19:21:40

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor